Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš tým

p1010140.jpg

 

 

 

 

 


 

 

 

Náš tým táborových vedoucích tvoří animátoři-dobrovolníci, absolventi animátorských kurzů, kteří mají mnoho zkušeností v práci s dětmi. Naše činnost zahrnuje nejen letní tábory, všichni se také aktivně podílíme na různých akcích pro děti a mládež, které v průběhu roku pořádá Rodinné centrum ve Strážnici. 
Většina vedoucích jsou studenti vysokých škol nebo již pracují v zaměstnání, proto je náš tým proměnlivý a skládá se z mnoha členů (bývalých táborových účastníků).

dsci0390.jpg

 

 

 

 

 

fotografie0912.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní vedoucí:

Štěpánka Bučková

999099_10200191134651033_1418055578_n.jpg --> zaměstnání: Sociální pracovnice Osobní asistence a metodička Oblastní Charity Vyškov

--> absolventka bakalářského oboru Sociální pedagogika a volný čas, UP v Olomouci
--> kurz Hlavního vedoucího dětských táborů, SHM (Salesiánské hnutí mládeže) v Újezdu u Brna
 --> lektorka primární prevence, šestiletá praxe v Křesťanské pedagogicko-psychologické poradně v Praze

--> vychovatelka, dvouletá praxe v družině na ZŠ v Brně
 

 

 

 

 

Pomocní vedoucí:

--> jsou naší zvláštní skupinou mladších vedoucích. Jedná se o dobrovolníky z řad mládeže, kteří prošli našimi tábory jako účastníci a teď pomáhají s táborovým programem. Každého z nich má na starosti některý z dospělých a zkušených animátorů.

zdar.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdravotník, kuchařky, technické zázemí:

--> jsou nezbytnou součástí každého tábora. U nás tuto funkci velmi schopně zastávají dospělí z řad rodičů našich vedoucích. Každý z nich má příslušné osvědčení a zkušenosti v daném oboru.
 

Duchovní zázemí:

--> součástí každého tábora je mše svatá, kterou pro nás připravuje některý z řady našich známých kněží, většinou salesiánů. Díky němu mají také děti a vedoucí možnost zajít si ke zpovědi či si třeba jen popovídat o tom, co je zajímá nebo trápí.